Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Domov dôchodcov Santovka

Zariadenie

     Zariadenie pre seniorov – Domov dôchodcov  Santovka je zariadenie s celoročným pobytom, ktoré poskytuje sociálne služby v zmysle zákona NR SR č. 448/2008 o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní v znení neskorších predpisov.  Zariadenie pre seniorov – Domov dôchodcov je verejným poskytovateľom sociálnych služieb vedený v registri na Úrade Nitrianskeho samosprávneho kraja pod registračným  číslom:124. Poskytujeme sociálne služby pre cieľovú skupinu klientov v zmysle § 35 a § 41 zákona.

    Zariadenie pre seniorov – domov dôchodcov Santovka prešlo v roku 2010  rozsiahlou rekonštrukciou a dostavbou, kde okrem navýšenia kapacity na 88 miest,  získalo bezbariérové, nové  priestory.  Zariadenie sa skladá z hlavnej budovy /budova kaštieľa / v ktorom sa nachádzajú dve dvojlôžkové, tri trojlôžkové a jedna jednolôžková izba s vlastným sociálnym zariadením. V kaštieli sa nachádza spoločenská miestnosť, rehabilitácia, miestnosť pracovnej terapie, kancelária hlavnej a sociálnej sestry ako aj kancelária pre administratívnu činnosť.

    Z hlavnej budovy prepojovacou chodbou klienti prechádzajú do dvojposchodovej  budovy v ktorej sa nachádza 13 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových  izieb s vlastným sociálnym zariadením, s  balkónom alebo východom na priestrannú terasu. Izby sú situované do parku. Klientom sú k dispozícii tri spoločenské priestory na každom poschodí, priestranná jedáleň. V spoločenských priestoroch je klientom k dispozícii knižnica s beletriou, náučnou literatúrou, TV prijímač.


 

webygroup

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1071078

Úvodná stránka